בלוג ראשי

vegetables-ga0b4e567c640(1).jpg
27פברואר2022

איזה ירקות הם ללא גלוטן

מעוניינים להימנע מגלוטן כדי לא לפגוע בגוף שלכם? דעו לכם כי ירקות תמיד יהיו ללא גלוטן. לאור זאת תוכלו לאכול את כל סוגי הירקות ללא שום חשש להימצאות של החלבון הזה. מה שכן, יהיה חשוב מצדכם להסתכל על האריזות של מוצרי המזון האחרים שאתם רוכשים וזאת כדי לוודא כי הם לא מכילים גלוטן, זאת בניגוד לרכישה של תוצרת טרייה.

vegetables-752153_640(1).jpg
27יולי2021

סוגי הירקות שישדרגו כל שולחן שוק

אחת מדרכי ההסעדה הפופולריות ביותר באירועים בשנים האחרונות היא שולחן שוק. מדובר על שולחן המלא בכל טוב ומציג שפע של מטעמים. בנוסף למנות העיקריות נהוג למלא את שולחן השוק במיטב ירקות העונה, ולפרוס אותם לראווה ברחבי השולחן. הירקות מוסיפים צבע ורעננות לשולחן והם בהחלט מרכיב מרכזי בשולחן השוק.

vegetables-752153_640.jpg
5יולי2021

מאכלים טבעיים לטיפול בפיגמנטציה הורמונאלית

עלם האסתטיקה מלא בפתרונות חדשניים שמוצעים לאלה הסובלים מפיגמנטציה, אך לא תמיד הטיפולים הללו מתאימים לכולם. למשל נשים בהיריון שידועות כאחוז גבוה מהסובלות מפיגמנטציה הורמונלית, לא יכולות לבצע את הטיפולים הללו ויצטרכו להמתין לפחות עד לאחר הלידה. אז איזה מזל שריכזנו עבורכם רשימה של מאכלים טבעיים שיכולים לשמש אתכם גם להסרת פיגמנטציה ובמיוחד פיגמנטציה הורמונאלית, בצורה הזאת תוכלו לטפל בעצמכן, עוד לפני שאתן פונות לקוסמטיקאית.

גידולים חקלאיים
23יוני2021

שיטות מתקדמות לטיפוח גידולים חקלאיים

מדינת ישראל מהווה פורצת דרך בתחום החקלאות ומספקת מגוון של פתרונות שמשנים בעשורים האחרונים את פני העולם. החל מטפטפות ועד גידולים הידרופוניים – בכתבה הבאה נסקור כמה שיטות מתקדמות לטיפוח גידולים חקלאיים. אז תכינו את נעלי (ומשקפי) העבודה שלכם ובואו נצא לדרך!

17מרץ2021

הלחמים שישדרגו לכם את מגש הקייטרינג חלבי

באירועים בארץ, האוכל הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר – בין אם מדובר בחתונות, בריתות, אירועי מצווה, ימי הולדת ואפילו ישיבות עסקיות קטנות. האתגר הגדול הוא ליצור את הארוחה המתאימה ביותר לאירוע, מה דעתכם על קייטרינג חלבי מפנק? אם מדובר באירוע קטן כמו ישיבה או כנס עסקי למוזמנים בלבד, הרי שאפשר גם להזמין מגשי אירוח שיסגרו את הפינה ויוודאו שכולם יוצאים שבעים ומרוצים.

teacup-2325722_640.jpg
1מרץ2021

משקאות חמים לחורף – דרך טובה להתחמם בימים קרים

תקופת החורף מחייבת אותנו להיערכויות שונות וכן היא מחייבת אותנו להתאים את עצמנו לתנאי מזג אוויר ולמצב שהתנאים יוצרים. כך למשל, בתקופה זו נתלבש בגדים חמים, נתכסה בשמיכת פוך בלילה, נעביר את המזגן למצב חימום, נכין את הרכב לנסיעה בתנאי גשם ונעשה דברים אחרים שיעזרו לנו לעבור תקופה זו בנעימים, שלווה ובטיחות.